لایت باکس تبلیغاتی و کاربردهای آن

لایت باکس ها همان طور که از نامشان پیداست به جعبه یا تابلو های نورانی گفته می شوند که معمولا از جنس پلاستیک، چوب و آلمینیوم بوده و برای تبلیغات محصولات و خدمات استفاده می شوند.
امروزه استفاده از لایت باکس ها در مکان هایی مانند نمایشگاه ها، فروشگاه ها و به طور کلی در مکان های عمومی، به دلیل نورپردازی قوی، جلوه ی زیبا در روز و شب و هم چنین کیفیت چاپ بالا در لایت باکس ها، بسیار گسترش پیدا کرده و تبلیغات از این طریق در میان سرمایه گذران و تولیدکنندگان رایج شده است. لایت باکس تبلیغاتی به خوبی می توانند برند ها، محصولات و خدمات مختلف را به مردم معرفی کرده و آن ها را به خود جذب کنند. از مزیت دیگر استفاده از لایت باکس تبلیغاتی می توان به قیمت و هزینه مناسب آن ها و هم چنین سادگی در نصب و تعویض تصویر موجود در آن اشاره کرد.
از لایت باکس ها در اکثر مکان ها و فضا ها می توان استفاده کرد. با توجه به اشکال گوناگون لایت باکس ها، نصب آن ها نیز به صورت های مختلف آویزان، ایستاده و … صورت می گیرد.
لایت باکس کریستالی، لایت باکس اسنپ فریم، لایت باکس آلمینیومی و لایت باکس محیطی 4 نوع از لایت باکس های تبلیغاتی هستند که در ادامه شما را با آن ها و کاربرد هر یک آشنا خواهیم کرد.

لایت باکس کریستالی

لایت باکس کریستالی از دو لایه پلکسی-گلاس تشکیل شده است. از چاپ بک لایت در میان این دولایه استفاده می شود. ضخامت این لایه ها نیز در مجموع معادل ده میلی متر است. قاب لایت باکس ها از نوع کامپوزیت و یا آلمینیوم، پایه آن ها فلزی و روکششان کامپوزیت است. نور موجود در لایت باکس کریستالی از نوع میکرو و یا اس ام دی است که بسیار بادوام و مقرون به صرفه هستند.

لایت باکس اسنپ فریم

نور موجود در لایت باکس اسنپ فریم از طریق لامپ های کم مصرف و با عمر زیاد اس ام دی است.ضخامت این لایت باکس نیز کمتر از 2.5 سانتی متر است.

لایت باکس آلمینیومی

نور موجود در لایت باکس آلمینیومی از طریق نور ال ای دی و یا اس ام دی تامین می شود. رویه این لایت باکس ها بک لایت فلکس یا پلکسی است و در ساخت تابلو چلنیوم نیز کابرد دارد.

لایت باکس محیطی

یکی دیگر از لایت باکس ها، لایت باکس محیطی است. لایت باکس های محیطی در خیابان ها، نمایشگاه ها، پیاده رو ها، محیط های خارجی و … استفاده می شود.

عوامل مختلفی چون فضای فروشگاه، نوع محصول، میزان تردد در محیط و طراحی تصویر داخل لایت باکس، در انتخاب و طراحی کلی لایت باکس ها تاثیر می گذارد و نیازمند به طراحی حرفه ای است تا با استفاده بهینه از محیط به بهترین سود ممکن دست یافت. برای مشورت در حوزه تبلیغاتی و استفاده از انواع مختلف لایت باکس ها با ما تماس بگیرید.وطن لایت باکس با چندین سال تجربه ی حرفه ای در این زمینه، مفتخر است تا بهترین و قوی ترین کار ها را در اختیار شما قرار دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *