لایت باکس شهری

لایت باکس ها به تابلو های چراغ داری گفته می شوند که غالبا از جنس آلمینیوم، پلاستیک و یا چوب هستند. از تابلو های لایت باکس برای تبلیغات در مکان های عمومی مانند مترو، سینما، فروشگاه و … استفاده می شود. هم چنین لایت باکس ها اشکال و طرح ها و اندازه های مختلفی دارند.
امروزه شما این تابلو های نورانی را در تمامی سطح شهر مشاهده می کنید. اغلب محصولات و خدمات از این طریق جهت تبلیغ و معرفی به مردم استفاده می شوند چرا که به دلیل نور موجود در خود، تصویر تبلیغی خود را در ذهن مخاطب هک می کنند. این ویژگی باعث شده تا لایت باکس ها در مقابل بنر های تبلیغاتی مزیت و کابرد بیش تری داشته باشند. با وجود نور قوی موجود در لایت باکس ها، مصرف انرژی در آن ها بسیار کم است چرا که از لامپ های کم مصرف SMD در لایت باکس ها استفاده می شود. هم چنین لایت باکس ها عمر مفید بالایی نیز دارد و تا 20 سال می توان از آن ها استفاده کرد.
اگر به دنبال تبلیغ برای کسب و کار خود هستید، لایت باکس ها پیشنهاد بسیار خوبی برای تبلیغات محیطی شما هستند. به طور مثال اگر صاحب یک کافه یا رستوران هستید با قرار دادن یک تابلوی تبلیغاتی از کافه و رستوران خود می توانید درصد جذب مشتری خود را افزایش دهید. لایت باکس ها را می توان به راحتی و با صرف هزینه مناسب تهیه و در مکان مناسب نصب کرد و با حتی تصویر موجود در آن ها را با توجه به نوع لایت باکس به راحتی تعویض کرد.
شرکت وطن لایت باکس با ارائه بهترین لایت باکس ها و مشاوره تبلیغاتی جهت انتخاب نوع وشکل لایت باکس و با برترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شماست. جهت مشاوره و سفارش لایت باکس با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *